XXIV Niedziela zwykła (15.09.219 r.)

1. W poniedziałek 16 września:
    • wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.
  2. We wtorek 17 września:
    • po Mszy św. pierwsze powakacyjne spotkanie Akcji Katolickiej. Zapraszamy członków oraz chętnych, którzy chcą zasilić szeregi tego ruchu apostolstwa świeckich.
  3. W środę 18 września:
    • Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski,
    • o godzinie 18:00 Msza św., a po niej Nowenna do Matki Bożej, Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb pisanych na kartkach,
    • po Mszy św. zbiórka LSO. Zapraszamy chętnych chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
  4. W czwartek 19 września:
    • o godz. 18:00 na Mszę św., a po niej na spotkanie, zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek 20 września:
    • wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy,
    • od godz. 17:00 możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu,
  6. W sobotę 21 września:
    • Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  7. W niedzielę 22 września:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Kazimiery Pawełek.
  8. Za ofiary dziś złożone na termomodernizację budynków parafialnych, jak również za wsparcie radia „VIA”, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Ponawiamy zaproszenie na wycieczkę, skierowane do dzieci (od piątej klasy szkoły podstawowej) i młodzieży, na dzień 27 września (piątek). W programie: Centrum Jana Pawła II – Kraków. Przejazd do Ogrodu doświadczeń – gdzie przez bezpośrednie doświadczenie poznajemy prawa przyrody (zwiedzanie ogrodu i udział w warsztatach), Kopiec Kościuszki – zwiedzanie. Przejazd do Krynicy Zdroju i spacer ścieżką w koronach drzew z wejściem na wieżę widokową, która wznosi się na szczycie stacji narciarskiej Słotwiny Arena (896 m n.p.m). W miarę możliwości zwiedzanie Ogrodów Biblijnych w Muszynie. Powrót ok. 22:00. Cena 20 zł. Chętnych na wyjazd zapraszamy do zapisu w zakrystii.