OGŁOSZENIA XIII Niedziela Zwykła (28.06.2020 r.)

1. W poniedziałek 29 czerwca:
    • Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uczcijmy z wdzięcznością Apostołów, którzy stali się filarami naszego Kościoła,
    • Msze św. o godz. 7:00; 9:00 i 18:00.
  2. We wtorek 30 czerwca:
    • zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  3. W środę 1 lipca:
    • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej,
    • po Nowennie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Wypraszajmy łaski dla naszych rodzin i kapłanów.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź codziennie przed Mszą św. poranną i wieczorną, a w piątek od godz. 17:00.
  5. W piątek 3 lipca:
    • wspomnienie św. Tomasza Apostoła,
    • do godz. 20:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, na którą zaprasza Wspólnota Intronizacyjna.
  6. W sobotę 4 lipca:
    • nabożeństwo pierwszej soboty. Uświetni je nasz parafialny chór. Serdecznie zapraszamy do modlitwy wynagradzającej.
  7. W niedzielę 5 lipca:
    • po prymarii zmiana tajemnic różańcowych.
    • Rodziny, które opiekują się chorymi i życzą sobie kapłana z sakramentami z racji pierwszej soboty, prosimy o kontakt przez zakrystię lub telefonicznie z parafią.
  8. Rozpoczęły się wakacje, czas zasłużonych urlopów, wypoczynku. Życzmy wszystkim parafianom począwszy od najmłodszych do najstarszych, nabrania nowych sił, aby wystarczyło ich na cały rok i wzmocnienia duchowego, byśmy świadczyli o Chrystusie z troską o zbawienie własne i innych.
  9. W tygodniku „Niedziela” o konwencji stambulskiej, to dokument o którym zapewne niewielu z nas słyszało, a który traktuje religię jako źródło przemocy. Ten dokument jest wielkim zagrożeniem dla nas, naszej wiary i naszych rodzin. W „Gościu” o tym, że czas zamkniętych Kościołów nie był stracony dla duchowości – wiele osób deklaruje na Zachodzie.