XXXII Niedziela Zwykła (10.11.2019 r.)

1. Dziś przeżywamy dzień solidarności z Kościołem w Potrzebie – poświęcony chrześcijanom w Sudanie Południowym. To najmłodsze państwo świata. Ponad połowa mieszkańców tego kraju głoduje. Dzieci zmuszane są do działań zbrojnych. Po Mszach św. zbiórka do puszek.
  2. Codziennie po Mszy św., modlimy się za wspominanych w wypominkach.
    We wszystkie niedziele listopada o godz. 16:30 różaniec za zmarłych z wypominek.
    Do końca listopada możemy zyskiwać odpusty cząstkowe za zmarłych pod zwykłymi warunkami.
  3. W poniedziałek 11 listopada:
    • wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa,
    • modlimy się za Ojczyznę w 101 rocznicę odzyskania niepodległości.
  4. We wtorek 12 listopada:
    • wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa, męczennika.
  5. W środę 13 listopada:
    • wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, męczenników,
    • o godz. 18:00 Msza św., a po niej Nowenna do Matki Bożej, Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb pisanych na kartkach.
  6. W czwartek 14 listopada:
    • spotkania formacyjne grup kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  7. W piątek 15 listopada:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  8. W niedzielę 17 listopada:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Bronisławy Kalandyk,
    • o godz. 17:00 na Mszę św. zapraszamy studentów.
  9. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na termomodernizację budynków parafialnych. W ubiegłym miesiącu złożono 9.250 zł. Za ofiary składamy serdeczne – Bóg zapłać.