Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego (02.06.2019 r.)

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu Wielkanocnego.
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą Św. a w piątek spowiadamy od godz. 17.00.
  3. Na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy we środę po Mszy Świętej.
  4. Wystawienie Najświętszego w pierwszy piątek miesiąca po Mszy Św. i adoracja do godz. 20.00.
  5. Przez miesiąc czerwiec po Mszy Św. będziemy odmawiać litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W liturgii tygodnia:
    • poniedziałek: wsp. Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, Męczenników
    • środa: wsp. Św. Bonifacego, Biskupa, Męczennika
    • sobota: wsp. Św. Jadwigi Królowej
  7. Modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadzi róża Pani Barbary Pustelak.
  8. Po Mszy Św. we wtorek spotkanie formacyjne Wspólnoty Dorosłych.
  9. Środa zbiórka LSO.
  10. Spotkanie chóru we środę.
  11. Oaza spotyka się w piątek.
  12. W piątek o godz. 18.00 Msza Św. wynagradzająca NSPJ i o intronizację w sercach ludzkich od Wspólnoty Intronizacyjnej.