Ogłoszenia XXXI niedziela zwykła (4.11.2018 r.)

1. W piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w sobotę wsp. Św. Leona.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę po Mszy Świętej.
  3. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę 11 listopada 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Święto narodowe. Modlimy się w tych dniach za Ojczyznę. Udekorujmy mieszkania flagami biało – czerwonymi. Centralne uroczystości w Rzeszowie o godz. 10.30 zostanie odprawiona Msza Św. w kościele farnym a o godz. 12.00 uroczystości państwowe na Palcu Farnym.
  5. Zyskujmy odpusty za zmarłych, składajmy wypominki. Codziennie po Mszy Św. modlitwa za zmarłych z wypominek.
  6. Próba Sholki dziecięcej w poniedziałek o godz. 17.00.
  7. Spotkanie Wspólnoty Dorosłych po Mszy Św. we wtorek.
  8. Zbiórka ministrantów we środę po Mszy Świętej. W piątek o godz. 17.00 kandydaci na ministrantów.
  9. Spotkanie Studenckiego Koła KSM – u we środę o godz. 19.30
  10. Spotkanie chóru we środę o godz. 19.00.
  11. Próba „La Strady” w czwartek o godz. 20.00.
  12. Oaza spotka się w piątek. Dzieci Boże o godz. 16.30. Po Mszy Św. młodzież.
  13. Msza Św. dla dzieci w niedzielę o godz. 12.00
  14. Spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania według ustalonego porządku.
  15. W piątek od rana do godz. 11.00 możemy na parkingu przy plebani w rogu od ul. Zelwerowicza składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Uzyskane środki przeznaczone zostaną na zakup inkubatorów do Szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.
  16. Na stoliku nowy numer List do Pani z artykułem „Czym jest przebaczenie?”. Tygodnik „Źródło” pisze o Tomaszu Adamku, schodzącym z ringu. W Niedzieli artykuł „Jak przejść przez czas żałoby”. Pismo Dominik dla kandydatów do Pierwszej Komunii zamieszcza dodatkowo płytę 10 przykazań Bożych. Dla młodszych Promyczek Dobra z quizem historycznym. Jest także pisemko Ola i Jaś.