Ogłoszenia XXVIII Niedziela Zwykła (14.10.2018 r.)

1. Dziś:
    •  obchodzimy XVIII Dzień Papieski. Po Mszach św. zbiórka do puszek na fundusz papieski,
    • chór ”Credo” naszej parafii obchodzi 15-lecie swojego istnienia. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 17:00, a po Mszy św. na okolicznościowy koncert w wykonaniu chórów.
  2. W poniedziałek 15 października:
    • dzień Dziecka Utraconego. Szczegóły obchodów na plakacie,
    • o godz. 18:00 Msza św. w intencji:
      • mieszkańców ul. Ćwiklińskiej o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Zaleskiej,
      • grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej nr 24 w Rzeszowie.
  3. We wtorek 16 października:
    • wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, zakonnicy,
    • o godz. 18:00 Msza św. w intencji mieszkańców ul. Wieniawskiego (lewa strona) o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Zaleskiej.
  4. W środę 17 października:
    • wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa, męczennika,
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Pamiętajmy o kartkach z intencjami.
  5. W czwartek 18 października:
    • święto św. Łukasza Ewangelisty.
  6. W piątek 19 października:
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W sobotę 20 października:
    • wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.
  8. Niedziela 21 października, to Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Marii Fedejko,
    • o godz. 9:00 Msza św. o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla żyjących oraz życie wieczne dla zmarłych braci z Róży Pana Andrzeja Czyrka,
    • o godz. 12:00 Msza św. dla dzieci.
  9. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, będzie miała spotkania według ustalonego harmonogramu.
  10. Pogłębiajmy wiedzę religijną, formujmy się duchowo sięgając po prasę katolicką.