Ogłoszenia XXVII niedziela zwykła (07.10.2018 r.)

1. Rozpoczęliśmy październikowe nabożeństwa różańcowe. Różaniec w naszym kościele odmawiamy codziennie po Mszy Św. wieczornej.
  2. W sobotę wsp. Św. Honorata Koźmińskiego, zakonnika.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XVIII Dzień Papieski pod Hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  4. We środę w Rzymie rozpoczął się Synod Biskupów na temat: „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”. Módlmy się o dobre owoce tego Synodu.
  5. Po Mszy Św. we środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  7. Różaniec w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Pani Danuty Kubit.
  8. Dzieci śpiewające w Scholce parafialnej zapraszamy na próbę w poniedziałek na godz. 17.00.
  9. Spotkanie Wspólnoty Dorosłych we wtorek o godz. 19.00.
  10. Ministranci i lektorzy spotkają się we środę po Mszy Świętej.
  11. Spotkanie Studenckiego Koła KSM – u we środę o godz. 19.30
  12. W czwartek  spotkanie duszpasterstwa Akademickiego „Grota” o godz. 19.30
  13. Spotkanie chóru we środę o godz. 19.00.
  14. Ruch Światło Życie – Oaza Dzieci Bożych ma spotkanie w piątek o godz. 16.30. Po   Mszy Św.  młodzież  oazowa.
  15. Msza Św. dla dzieci w niedzielę o godz. 12.00
  16. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania mieć będzie spotkania według ustalonego harmonogramu.
  17. Pogłębiajmy wiedzę religijną, formujmy się duchowo sięgając po prasę katolicką.
  18. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Św. z Róży Pani Kazimiery Pawełek o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Sióstr i ich Rodzin oraz druga Msza Św.  za zmarłe Siostry z Róży Pani Marii Fedejko (Teodora Mnich, Genowefa Klęsk, Marianna Pacześniak, Daniela Furman). W piątek o godz. 18.00 w intencji mieszkańców ul. Ćwiklińskiej o Boże Błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej Zaleskiej. W niedzielę o godz. 12.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Sióstr z Róży Pani Ewy Grata. O godz.
  19. W najbliższą niedzielę (14.10.) nasz parafialny chór „Credo” będzie obchodził 15-lecie swojego istnienia. Zapraszamy serdecznie na uroczystą Mszę Św. na godz. 17.00 a po niej na okolicznościowy koncert w wykonaniu chórów zaproszonych na to wydarzenie.