OGŁOSZENIA XXV Niedziela Zwykła (23.09.2018 r.)

1. We czwartek wsp. Św. Wincentego A,Paulo, Kapłana; piątek – wsp. Św. Wacława, męczennika; sobota – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  2. Po Mszy Św. we środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy Pani Zaleskiej.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  4. Modlitwę różańcową w przyszłą niedzielę poprowadzi Róża Pani Marii Szyszki.
  5. Spotkanie Scholki w poniedziałek o godz. 17.00 w Domu Parafialnym.
  6. Spotkanie Wspólnoty Dorosłych we wtorek po Mszy Świętej.
  7. Dla ministrantów i lektorów zbiórka we środę po Mszy Świętej.
  8. Spotkanie chóru we środę o godz. 19.00.
  9. Ruch Światło Życie – Oaza Dzieci Bożych ma spotkanie w piątek o godz. 16.30. Po Mszy Św. młodzież oazowa.
  10. W niedzielę o godz. 12.00 Msza Św. dla dzieci.
  11. Pod chórem nowa prasa katolicka.
  12. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania prosimy w tym tygodniu na spotkania. Każde spotkanie połączone jest z uczestnictwem w Eucharystii. I tak :
    • czwartek godz. 17.00 – grupa III;
    • czwartek po Mszy Św. grupa IV i grupa I
    • piątek – po Mszy Św. grupa II
  13. W najbliższy czwartek o godz. 19.30 w Domu Parafialnym rozpoczynamy katechezy przedmałżeńskie. Zapraszamy osoby, które zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa.
  14. Rodzice dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej będą mieć spotkanie we wtorek po Mszy Świętej.
  15. Młodzież zapraszamy na szlak bieszczadzki. Wyjazd w najbliższą sobotę godz. 7.00 spod kościoła. W planie Połonina Caryńska, Ognisko, Msza Święta. Powrót ok. 21.00. Cena 20 zł.