Ogłoszenia XXIX niedziela zwykła (21.10.2018 r.)

1. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W modlitwie różańcowej pamiętajmy o dziełach misyjnych Kościoła i otoczmy modlitwą misjonarzy, również pochodzących z naszej diecezji.
  2. W poniedziałek wsp. Św. Jana Pawła II, Papieża.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we środę po Mszy Świętej.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 17.00.
  5. Różaniec w przyszłą niedzielę odmówi Róża Pani Ewy Grata.
  6. Zbliża się miesiąc listopad, czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Pamiętajmy o porządkowaniu grobów. Nasza miłość do zmarłych winna wyrażać się w darze modlitwy, zamawiania Mszy św., zyskiwania odpustów i pamięci o nich w wypominkach. Pod chórem leżą wystawione kartki wypominkowe prosimy o czytelne wypisywanie imion i nazwisk bliskich zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii lub w kopercie na tacę.
  7. Zyskiwanie odpustów za zmarłych wymaga od nas czystych serc, spowiedzi świętej. Zachęcamy w tych dniach przed Wszystkimi Świętymi, przed wspomnieniem wszystkich wiernych zmarłych do licznych spowiedzi.
  8. W piątek o godz. 7.00 Msza Św. o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Sióstr z Róży Pani Anny Czyrek.
  9. Scholka dziecięca zaprasza na próbę w poniedziałek na godz. 17.00, również nowe chętne osoby.
  10. Wspólnota Dorosłych spotka się po Mszy Św. we wtorek.
  11. Zbiórka ministrantów we środę po Mszy Świętej. W piątek o godz. 17.00 kandydaci na ministrantów.
  12. Spotkanie Studenckiego Koła KSM – u we środę o godz. 19.30
  13. Spotkanie chóru we środę o godz. 19.00.
  14. W czwartek spotkanie duszpasterstwa Akademickiego „Grota” o godz. 19.30
  15. „La Strada” próbę mieć będzie w czwartek o godz. 20.00.
  16. Oaza spotka się w piątek. Dzieci Boże o godz. 16.30. Po Mszy Św. młodzież.
  17. Msza Św. dla dzieci w niedzielę o godz. 12.00
  18. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania mieć będzie spotkania według ustalonego porządku.
  19. Zdobywajmy wiedzę i formację duchową przez czytanie prasy religijnej.
  20. Dziękujemy za ofiary dziś złożone na remont naszego kościoła. Bóg zapłać.