Ogłoszenia XXIV niedziela zwykła (16.09.2018 r.)

1. Za ofiary złożone dzisiaj na remont kościoła, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  2.  We wtorek 18 września:
    • święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, dzieci i młodzieży,
    • o godz. 18:00 będziemy modlić się o dar nagrody wiecznej dla śp. ks. kanonika Stanisława Płazy, w trzecią rocznicę śmierci.
  3. W środę 19 września:
    • po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pani Zaleskiej. Pamiętajmy o kartkach z intencjami.
  4. W tym tygodniu w czwartek i piątek, zapraszamy na spotkania młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Każde spotkanie połączone jest z uczestnictwem w Eucharystii.
  5. W czwartek 20 września:
    • wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła Chong Hasano i Towarzyszy,
    • spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania:
      o godz. 17:00 – grupa III,
      po Mszy św. – grupa I i IV.
  6. W piątek 21 września:
    • święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty,
    • od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez Grupę Adoracyjną. Zapraszamy.
    • po Mszy św. spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – grupa II.
  7. W niedzielę 23 września:
    • modlitwę różańcową poprowadzi Róża Pani Anny Czyrek,
    • o godz. 12:00 Msza św. dla dzieci.
  8. Z radością informujemy, że jeden z naszych parafian Mateusz Gordon, został przyjęty na I rok studiów do Wyższego Seminarium Duchownego w Rzeszowie. Polecajmy w modlitwie naszego parafianina i całą społeczność seminaryjną.
  9. W dniach 21 – 23 września organizowana jest pielgrzymko – wycieczka na Dolny Śląsk. W programie:
    • w pierwszym dniu: Wambierzyce – Sanktuarium Królowej Rodzin, Góry Stołowe – Strzeliniec i Błędne Skały, Kłodzko,
    • w drugim dniu: Krzeszów – Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej (perła baroku) i zamek Książ wraz z palmiarnią.
      Cena ok. 390 zł. Przy zapisie zaliczka 100 zł. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze w dniu dzisiejszym, w zakrystii. Zapraszamy.
  10. Pod chórem nowa prasa katolicka. Zachęcamy do lektury.