Ogłoszenia II Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy kolejny Tydzień Miłosierdzia.15 kwietnia w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie odbędzie się spotkanie z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego dla Stowarzyszenia Przyjaciół WSD. Początek godz. 10.00.
 2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.W tym dniu obchodzimy Dzień Świętości Życia. Będzie okazja przystąpienia do duchowej adopcji. Wybieramy sobie jedno dziecko którego życie jest zagrożone zabiciem w łonie matki i przez dziewięć miesięcy odmawiamy ustaloną modlitwę, którą znajdziemy w deklaracji, codziennie odmawiamy jedną tajemnicę różańca świętego. Zachęcamy do włączenia się w duchową adopcję. Ci, którzy są zdecydowani na podjęcie się tego aktu mogą zabrać  z półki z gazetami deklarację , wypełnić ją i przynieść na Mszę Św. w poniedziałek aby złożyć ją w uroczystym ceremoniale po Ewangelii. Może postaramy się o pozyskanie kolejnych osób do duchowej adopcji.
 3. Od poniedziałku przychodzą dzieci klas III na Mszę Św. wieczorną w czasie której odbędzie się poświęcenie i rozdanie książeczek. Prosimy o przybycie z dziećmi również rodziców (poniedziałek – kl. III a,  wtorek  – kl. III b,  środa   – kl. III c,  czwartek  – kl. III d,  piątek  – kl. III e )
 4. 14 kwietnia (sobota) od godz. 9.00 w Domu Katechetycznym przymiarka strojów komunijnych. Poszczególne klasy przychodzą co pół godziny. Klasa III a godz. 9.00, III b godz. 9.30 itd…
 5. Przyszła niedziela będzie niedzielą składkową na potrzeby remontowe naszego kościoła. W miesiącu marcu złożono na ten cel 10.380.00 zł. Za ofiary złożone na ten cel składamy serdeczne Bóg zapłać. W kościele zainstalowano dwa konfesjonały. Jeden dźwiękochłonny. Za te dwa konfesjonały zapłaciliśmy 24 tyś. zł. Czekamy na drugi konfesjonał dźwiękochłonny i do renowacji oddamy jeszcze jeden aby temat konfesjonałów zakończyć.
 6. We środę po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. Od godz. 17.00 w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Adoracyjną.
 8. Różaniec w przyszłą niedzielę odmówi Róża Pani Marii Szyszki.
 9. Po Mszy Św. we wtorek spotkanie Wspólnoty Dorosłych.
 10. W środę o godz. 19.00 spotkanie Chóru Parafialnego.
 11. Ministranci i lektorzy spotkają się po Mszy Św. we środę.
 12. We Środę spotkanie Studenckiego Koła KSM – u o godz. 19.00
 13. Czwartek  spotkanie duszpasterstwa Akademickiego „Grota” o godz. 19.30.
 14. Ruch Światło – Życie spotka się w piątek. Oaza Dzieci Bożych o godz. 16.30.  Po Mszy Św.  spotkanie młodzieży.
 15. Mających zamiar zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego (małżeństwa konkordatowego) prosi się aby z takim zamiarem zgłaszali się do kancelarii parafialnej najpóźniej na trzy miesiące przed zawarciem sakramentu.